Úžasné vecičky pre moju malú madam- Lindex baby

Veľmi som rada že sme mali tú česť a mohli sme otestovať neskutočne úžasné vecičky pre moju Lalu od Lindex baby podľa nášho vlastného výberu a vkusu, a poviem Vám teda, že sme boli obe spokojné. Aj moja malá madam, pretože vo veciach sa evidentne cítila veľmi pohodlne, a ja tiež, keďže boli lahodiace môjmu oku a vkusu. My už máme s Lindex baby skúsenosti a preto tento nákup pre nás nebola žiadna novinka- skôr stávka na istotu. Sama som nevedela čo skôr vybrať, keďže aktuálna jesenná kolekcia je naozaj veľmi zaujímavá. Ale keďže je už jeseň, tak nejako sama a prirodzene som vyberala tie veci v takých jesenných tónoch pre Lalu. Tie, ktoré ma na instagrame @trendymama.sk sledujete už dlhšie viete, že ja nie som až taká maniačka čisto len na ružové veci pre našu princeznú, aj keď samozrejme, nájdu sa u nás aj také veci. Skôr mám rada neutrálne farby a kombinácie, ktoré som zvolila vo veľkej miere aj v tomto testovaní, čiže sú to pomerne také unisex kombinácie. Samozrejme, nehovoriac o šatách a ružových teplákoch. Tie by som chlapcovi nedala. Páči sa mi, že všetky veci z Lindex pre bábätká, sú zo 100% organickej bavlny a pýšia sa certifikátom GOTS, čo je veľké plus, pretože je to nielen šetrné k detskej pokožke, ale tiež k prírode a životnému prostrediu.

V obchode som práve aj vystihla akciu -20% na všetok tovar, takže sme nakúpili dosť vecí, z čoho mám samozrejme radosť. Kúpili sme čierne body, biele body, žlté legínky, ružové tepláčiky, žlté šaty, modrý svetrík a dva slintáčiky. A myslím, že sme toho nakombinovali pomerne dosť. Veď uznajte sami:

1. Žlté legínky+ čierne body

Toto kombo je totálne unisex, čiže je vhodné pre dievčatko aj pre chlapčeka. Mňa veľmi ohúrili tie žlté pančucho-legínky, pretože pre Lalu musia byť extrémne pohodlné (veru si nesťažovala) a sú veľmi jemnučké. Je to presne materiál ako pri klasických bavlnených pančuškách, akurát že sú to legínky. My sme ich skombinovali s čiernym zavinovacím bodynkom, ktoré bude rásť spolu s Lalou. To znamená, že má dvojradové zapínanie v rozkroku- čiže má kvázi akoby dve veľkosti. Zatiaľ ho nosíme zapnuté na druhom rade- čiže menšiu veľkosť a rukáviky máme vyhrnuté. Páči sa mi táto myšlienka od Lindex, pretože v podstate ušetríte a takéto bodynko bude vaše dieťatko nosiť rozhodne dlhšie, keďže je to dvojveľkosť. Za mňa palec hore za tento nápad. Samozrejme ako krásny doplnok nesmel chýbať žltý slintáčik.

2. Žlté legínky+ biele body

Táto kombinácia ma viac ohúrila ako som si sama myslela. Pôsobila veľmi jemne v podaní bieleho bodynka. Toto body sa mi veľmi páči pre jeho hebučký materiál, a samozrejme pre dokonalý vzhľad, ktorý umocňuje jemná akoby čipka alebo lemovanie vo ,,výstrihu” a okolo rukávikov a jemný perforovaný vzhľad celého bodynka. Veľmi jemná a príjemná kombinácia, ktorá sa dá ľahko doplniť či už sivým alebo žltým slintáčikom.

3. Ružové tepláčiky + čierne body

Tu som teda kúpila ten jediný ružový kúsok a neoľutovala som! Tie tepláky sú proste božské a na toto jesenné obdobie ako stvorené! Sú také hrubšie a akoby zateplené, z vnútornej strany je mäkučký a plyšovo jemný materiál, ktorý musí byť pre Lalu nielen veľmi príjemný a pohodlný, ale v prichádzajúcich chladných dňoch ju aj zahreje. Kombo s čiernym body je pre neprehliadnuteľnú malú madam priam stvorené! Kombinovali sme aj s ružovým slintáčikom, ktorý máme tiež z Lindex.

4. Ružové tepláčiky+ biele body

Veľmi jemné púdrové kombo, typicky dievčenské a zároveň nežné. Avšak veľmi neštandardné a originálne  vo vzhľade jednotlivých kúskov a materiálov! Ružový slintáčik bol k tomu krásny a praktický doplnok.

5. Žlté šaty

Moja malá madam ma v nich totálne dostala a chytila za srdce! Dokonalá a nepriehliadnuteľná malá dáma, dokonale vynikla v týchto krásnych šatách jesennej žltej farby s potlačou bielych kvietkov. Doplnila som ich bielymi pančuškami, ktoré boli v jednom tóne s kvietkami na šatách.

6. Modrý svetrík

Podľa mňa sa hodil absolútne ku všetkému. Skvele korešpondoval ako aj s ružovou, tak aj žltou farbou. Dokonale krásny úplet v krásnej oceľovej modrej farbe, doplnený krásnymi hnedými gombíkmi, je rozkošný nielen pre malú madam, ale aj pre malého gentlemana, ktorému krásne doplní šatník a v neposlednom rade aj skvele zahreje počas sychravého počasia.

Veľmi pekne ďakujeme Lindex za možnosť otestovať ich oblečenie, a ako aj v minulosti, tak aj teraz sme mimoriadne spokojné a môžeme ho vrelo odporučiť pre všetky detičky, pretože je nielen dizajnovo krásne, ale aj praktické, jemnučké k citlivej detskej pokožke a v neposlednom rade aj šetrné k prírode. Takže Lindex milujem nielen ja mamina, ale aj moja malá madam už zistila tiež, čo je dobré. 🙂

Vaša Trendymama