Môj guľôčkový svet

Keď som prvýkrát uvidela na nete tento trendy “bazénik” s guľôčkami, okamžite som vedela, že náš drobec ho musí mať! Keďže Čibi sa miluje hrať v guľôčkach, vedela som, že to bude pre neho ideálny darček. Pátrala som, kde ho zohnať, až do sa dopátrala na jednu českú stránku. Samozrejme som ho hneď objednala. Zvolila som univerzálnu sivú farbu poťahu bazénika s bielymi, tykrysovými a sivými guľôčkami.

Presne ako som predpokladala, nášho malého princa naplno očaril. Hneď po rozložení sa doňho vrhol a nechcel z neho vyliezť. Musím uznať, že na moje počudovanie, keďže sa jedná o poľský výrobok, bazénik je veľmi kvalitný. Telo je z dostatočne pevného na mäkkého molitánu. Čo sa mi veľmi ráta je, že obal- látka, je zo 100% bavlny a dá sa dať z bazénika dolu a vyprať, čo je pri malých deťoch veľmi praktické. Guľôčky sa tiež nedali zahanbiť- sú z kvalitného a pevného plastu.

Určite môžem len a len vrelo odporúčať, keďže bazénik s guľočkami malému neslúži len na hranie a šantenie sa, rád tam aj oddychuje alebo si doňho nosí  hračky, či číta knižky. Aj keď občas to môže dopadnúť aj takto… 🙂

Pupa & Čibi