Pre krásne Vianoce

Čochvíľa tu máme Vianoce moji milí, a opäť ste pred otázkou, čo kúpiť deťom pod stromček? Tento článok bude tento rok už trochu o niečom inom, lebo naša dcérka je síce ešte malá, ale synček má predsa len už trochu iné záujmy. Tento rok som siahla po overenej kvalite a po našom obľúbenom detskom obchodíku Miloty, z ktorého pravidelne deťom kupujem topánky a okrem nich aj iné veci. Tentokrát máme odtiaľ darčeky prevažne pre našu princeznú, presne také, aké si sama vybrala. Zvolila som drevený ružový domček pre bábiky značky Janod. Teraz máme dosť ružovú fázu a sama mi ho ukazovala už predtým na obrázkoch, že sa jej páči. Domček obsahuje príslušenstvo vo forme dreveného nábytku- bábiky musíme dokúpiť zvlášť. Mňa zaujal najmä preto, že jej nezaberie polovicu izby.

Ďalej som pre ňu vybrala dúhový čajový set– šálky s tanierikmi v praktickom kufríku. Myslím, že bude určite očarená každá malá princezná. A vybrala som im aj jeden spoločný darček- magnetickú knihu na tému ročné obdobia. Kniha je tiež značky Janod. V Miloty majú tie knihy aj na iné témy- stačí popozerať. Mne sa to zdalo ako fajn darček pre oboch.

Samozrejme nesmú chýbať knihy, ja som im už kúpila asi tri knihy a konkrétne z Miloty ma zaujala kniha Psst, tíško! o zvieratkách a prečo je niekedy dôležité počúvať. Je krásne ilustrovaná a ja stále hovorím, že dobrých kníh nikdy nieje dosť.

Synčekovi ešte plánujeme dokúpiť jeho prvú školskú tašku a mám pre neho už kúpený drevený elektrický vláčik. Toto bol ale výber z Miloty a ja verím že naše deti to určite poteší. Odporúčam pozrieť ich e-shop, majú tam nádherné a očarujúce (nielen) hračky.

Tak šťastné a veselé!