Women’s winter jackets – warm and stylish models

Milé moje,

už asi každá z nás zaregistrovala obrovskú zmenu v počasí, a to doslova si pani Jeseň od Leta len prebrala žezlo. Zo dňa na deň. Preto sa naskytá ideálne obdobie zababušiť sa do niečoho mäkučkého a hrejivého. Tentokrát Vám prinášam výber vhodný do kapsulového šatníka, čiže modely, ktoré ľahko zapadnú do každej skrine a ľahko ich skombinujete s čímkoľvek. Neh sa páči, na Bolf.sk si vyberie každá z nás.

Pre ležérne typy

Čierna a béžová je dobrá klasika, ktorá sa hodí ku všetkému a šatník Vám príjemne doplní svoju sofistikovanosťou. Odporúčam pozerať modely na Bolf.sk , ktoré využijete najviac z hľadiska práce/voľného času. Ak ste ležérny typ, zvolila by som lesklejší variant/metalické odtiene, ktoré sa vyhnú prílišnému stereotypu na zips. Ak sa Vám páčia umelé kožušiny, odporúčam siahnuť po čiernej kožušine- nebude zbytočne vizuálne rušivá a nepôsobí príliš umelo. Takéto modely sa Vám zaručenie hodia k uvoľnenému štýlu obliekania- od čiernych nohavíc až po rifle. A budete sa cítiť navyše pohodlne, keďže sú na zips, sú veľmi praktické. Vynosíte nielen do práce, ale aj na kávu do mesta, či do parku s deťmi. 

Elegantná dáma

Ak sa obliekate elegantne a vyžaduje si to aj Vaša profesia, no stále obľubujete vetrovky, veľkej obľube sa tešia kabáty z Bolf.sk, ktoré zahrejú ako vetrovka, no sú elegantné a môžete ich nosiť k elegantnému oblečeniu. Sama mám takýto kúsok a vynosím ho celú zimu. Ak ste fanúšik kapsulového šatníka a univerzálnosti, opäť je skvelou variantou čierna, hnedá alebo béžová. Takéto kabáty sú naozaj veľmi funkčné, keďže nielen e sú elegantné a môžete ich nosiť aj k šatám, sú mimoriadne teplučké a pohodlné. Za seba odporúčam dĺžku pod zadok, aby Vás naozaj zahriali. Tieto elegantné modely sú väčšinou v strihu do písmena ,,A”, čiže spodok kabátu má akoby tanierovitú sukňu, prípadne sa len pozvoľna rozširuje. 

Lyžiarka

Aj športovkyne, ktoré milujú zimné športy, si prídu na svoje. Výber zimných lyžiarskych búnd je na Bolf.sk požehnane. V tomto prípade odporúčam pozerať dobré vodeodolné parametre minimálne 5000mm. Dôležité je, aby Vás takáto vetrovka nezradila a ostali ste v suchu, no bola zároveň na svahu šik. Lyžiarske vetrovky sa vo svojej podstate radia k tým najteplejším, keďže okrem ohrevnej funkcie majú funkciu vodeodolnú a vetruvzdornú, takže Vás udržia v suchom teple, pričom majú odvetrávanie, aby ste sa nespotili. 

Pevne verím že Vám tento článok pomohol a uľahčil Vám výber.

Krásnu zimu Vám želám!

Vaša Trendymama.