Ako dokáže dekoratívna stierka zmeniť interiér

Pred nejakým časom sme si dali do domu robiť exkluzívne dekoratívne talianske stierky mimoriadnej kvality od značky Valpaint. Túto službu nám sprostredkovala firma Maleks s ktorou sme boli mimoriadne spokojní. Žiadne siahodlhé čakačky a robota úžasná. Tieto stierky sú vhodné pre alergikov a astmatikov, keďže sú vysoko antibakteriálne (taktiež sa používajú vďaka svojim vlastnostiam do nemocníc a zdravotníckych zariadení), čo je pre nás viac ako dôležité, keďže syn aj manžel sú astmatici.

Tieto stierky sme si dali zatiaľ spraviť na chodbu, na stenu, ktorá je často chytaná, takže čo bol pre nás gamechanger. Táto stena bola od detí asi najviac uchytaná a docapkaná a na stierke to nielenže nieje vidieť, ale keby aj bolo, je vysoko umývateľná, takže stačí ju umyť s vlčenou handričkou.

Omietku sme si dali aj do kuchyne za pracovnú dosku. Táto stena je u nás tiež pernamentne špinavá, keďže v kuchyni sa často pripravuje jedlo, čo je prirodzené. Nemohli sme ani lepšie spraviť, ako si dať dekaratívnu stierku aj sem! Taktiež hotový gamechanger pre nás! Nielenže ja som spokojná s tým, že je táto omietka “zdravá” a silno antibakteriálna, čo je do kuchyne viac ako žiadúce, no ešte je aj umývateľná. V oboch prípadoch (na chodbe aj v kuchyni) sme po spoločnej konzultácií s maleks design vybrali bledosivú dekoratívnu stierku so strieborným odleskom. Maleks majú katalógy a vzorkovníky a s výberom Vám určite ochotne poradia. Touto cestou sa im chcem poďakovať za skvelé služby, na ktoré sa určite ešte obrátime, keďže si chceme dať dekoratívne stierky ešte minimálne do obývačky. Ak aj vy túžite po krásnych dekoratívnych stierkach, ktoré sú aktuálne horúcim trendom v interiérovom dizajne, ani nerozmýšľajte.

Vaša Trendymama 🙂