Ako som pomocou mydla zatočila s ekzémom

Tí ktorí ma dlhodobo sledujete  aj na instagrame viete, že mám extrémne citlivú pokožku nielen na tvári ale aj na tele. A keďže k nám už naozaj pricválala pani jeseň a skutočne predviedla svoju silu, už aj my atopici, začíname trpieť. Mne sa začína každoročne vždy v septembri tvoriť prvý ekzém v záhyboch rúk, a samozrejme, ani tento rok ma to neobišlo. Ale ja som dostala od Aleppo mydlo na testovanie mydielko, ktoré je primárne určené na takéto “stavy” pokožky.

Úprimne povedané, neveria som, že nejaký mydlový “zázrak” by mi dokázal pomôcť s ekzémom. Už som vyskúšala haldy kozmetiky, takže som už trochu skeptická. Ako som sa len mýlila! Mydlo totižto obsahuje vysoko hydratačné a regeneračné oleje- olivový a vavrínový, a ja som mala konečne pocit hydratovanej pokožky hneď po sprchovaní aj bez toho, aby som sa nakrémovala telovým mliekom. Niekoľko dní predtým, ako som toto mydlo začala testovať, sa mi na stehnách vysypal ekzém a príšerne svrbel. Tí čo mávate problémy s ekzémami, určite viete, aké vedia byť ekzémy nepríjemné. Nevedela som si s ním dať rady- hydratovala som ho rôznymi masťami od kožného, ktoré mi zabrali len na niekoľko hodín, ale ekzém mi nezmizol a po chvíli svrbel opäť. Už som bola nachystaná, že pôjdem opäť kožnému, lebo to bolo neznesiteľné. Vtedy mi ale prišlo na testovanie aleppo mydielko a hneď po prvom umytí mi ekzém a vyrážka okamžite zmysli, po svrbení ani stopy a ostala mi len hladká a hydratovaná pokožka. Pozerala som ako puk, lebo to mydlo pôsobilo na ekzém ako guma na ceruzku. Sama som nechápala, lebo doteraz som sa s ničím podobným nikdy nestretla.

Používala som ho aj na tvár. Je síce pravda, že s pupienkami si neporadil, ani s upchatými pórmi, ale oveľa skôr mi vyliečil a zahojil ranky po vyrážkach, ktoré sa mi dosť ťažko hoja. Takže za mňa dostal plus aj kvôli tomu.

Ako celoživotná atopička som šťastná, že konečne vymysleli prírodný produkt, ktorý naozaj pomáha s ekzémom. Že nie sú to iba obyčajné propagačné reklamy,  ale skutočný pomocník z prírody, ktorý ma neskutočne očaril a stal sa mojim verným spoločníkom. Dúfam že aj Vám pomôže minimálne tak ako mne, lebo ja som začínala byť už zúfalá.

Nebudem Vám klamať, nemá veľmi vábivú vôňu, ale za jeho účinky rozhodne stojí. Kto máte problémy s atopickou a svrbiacou pokožkou, vrelo toto prírodné aleppo mydlo odporúčam. Je to ozajstný zázrak na pokožku a ja ďakujem spoločnosti Aleppo mydlo, že mi dali príležitosť otestovať ich skvelý produkt, ktorý mi naozaj konečne pomohol s mojim ekzémom, a ktorý môžem ďalej vrelo odporúčať! 🙂

Vaša Pupa 🙂